Okręgowa Stacja Kontroli pojazdów

+48 61 44 52 410

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt: 8:00-18:00

Sobota: 8:00-13:00

TERAZ: ZAMKNIĘTE

O nas

Posiadamy uprawnienia do przeprowadzania badań wszystkich pojazdów samochodowych i przyczep, ale naszym celem jest nie tylko zapewnienie sprawności technicznej pojazdów, lecz także bezpieczeństwa podróżowania. Dlatego oferujemy szeroki zakres profesjonalnych przeglądów, a także organizujemy dla naszych klientów akcje, które promują bezpieczną jazdę.

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo


Uprzyjemniamy każdą wizytę

Przeglądy u nas to czysta przyjemność. Na klientów zawsze czeka świeża prasa (dla zabicia czasu), aromatyczna kawa i świetna herbata, a także słodkie wypieki. Każdy może nie tylko sprawdzić tu swój pojazd, ale także spędzić kilka przyjemnych chwil.

Jesteśmy partnerem organizacji DEKRA. Posiadamy / już niedługo otwieramy najnowocześniejszą linię diagnostyczną DEKRY w Polsce. Sprzedajemy również naklejki, które umożliwiają pojazdom wjazd do stref ekologicznych na terenie Niemiec.

Współpracujemy z DEKRA


Należymy do silnej grupy

Należymy do Redos – firmy dysponującej niepodważalnymi kompetencjami w branży motoryzacyjnej oraz transportowej. Zatrudniamy grupę doświadczonych fachowców, którym dajemy do dyspozycji najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić usługi na najwyższym poziomie.